Ozturk Hotel

  • Wi-Fi på værelserne

Placeret ved siden af Etiler Camii ligger Ozturk Hotel 5 km fra Antalya lufthavn. Overnatningsstedet byder på 28 gæsteværelser, som er indrettet med en personlig værdiboks, et skrivebord og lydisolerede vinduer for et behageligt ophold i Antalya.

Mevlana Lokantasi serverer forskellige former for tyrkiske retter 300 meter fra stedet.

Denne hotel er mindre end 2 km fra Antalya Arkæologiske Museum. Antalya Devlet Opera ve Balesi kan nås indenfor 5 minutters gang. Antalya Bueyueksehir Belediyesi-2 busstoppested som ligger omkring 450 meter væk fra stedet.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Ozturk Hotel Antalya
Ahsen Hotel
pris kun for mobil

Ahsen Hotel

8.3
Meget godt 49 anmeldelser
133 m fra overnatningsstedet
USD 28 USD 25
pr. nat
Oezguer Family Otel
pris kun for mobil

Oezguer Family Otel

4.7
Passende 3 anmeldelser
283 m fra overnatningsstedet
USD 41 USD 37
pr. nat
Doubletree By Hilton Antalya City Centre
pris kun for mobil

Doubletree By Hilton Antalya City Centre

8.0
Meget godt 663 anmeldelser
462 m fra overnatningsstedet
USD 217 USD 195
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Antalya Lufthavn
    12 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi på værelserne

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Sikkerhedspengeskab

    På værelser

    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV
    • AM/FM vækkeur

    Design

    • Parketgulv

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 08:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 12:00
    • Ekstra senge info
    • Alle børn under 4 år bo gratis ved brug af eksisterende senge.
    • En ekstra seng er tilgængelig for € 10 pr. person pr. nat for alle børn under 5 år.
    • Der er ingen mulighed for børnesenge på værelset.
    Ofte stillede spørgsmål
    • 🌇
      Ligger det Ozturk Hotel i nærheden af byens centrum?
      Man kan komme til Antalya inden for en 15 minutters gang fra det Ozturk Hotel.
    • 🔤
      Hvilke fremmedsprog taler personalet i et Ozturk Hotel?
      De sprog, personalet taler på et Ozturk Hotel, inkluderer engelsk, aserbajdsjansk, russisk og tyrkisk.
    • Er der et arbejdsområde på værelserne på Ozturk Hotel?
      Nogle værelser på Ozturk Hotel har et skrivebord.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Antalya Lufthavn
    12 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Ozturk Hotel Antalya

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk